O kresníB ěžeckáL iga  2018
Přichází říjen a další závodění s OBL

Přichází říjen a další závodění s OBL

23. 9. 2018 Kunštát, Rudice a Hořice - Léto nám uběhlo jako...

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

22. 8. 2018 Vísky, Petrovice, Sloup a Blansko – Teplotně velice...

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

15. 7. 2018 Okrouhlá – Když se v běžeckých kruzích řekne...

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

24. června 2018 – Lomnice, Skalní Mlýn, Okrouhlá....

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

1. 6. 2018 Veselice Tradiční  jízdu vítězů na...

  • Přichází říjen a další závodění s OBL

  • Běžecké září začneme ve Vískách a uzavřeme u Hraběnky

  • Okrouhlá není jen sníh a mráz. Má i červencového sněhuláka.

  • Je tu čas letního odpočinku, ale v červenci se s OBL stále běhá

  • Vítězové Lesempolem na kolotoč, všichni na festival ...

Výsledky závodu:

Dostupné kategorie:
2018_07_03-MUM,3._Blanenska_etapa-vysledky
muži/ ženy


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:03.07.2018
Slunečno   MUM,3. Blanenská etapaTrať:43000 m
26°C   Katerogie: muži/ ženy26. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1156Klopec AlešBlansko1978M103:08:53,0080
210Orálek Danielbehejbrno.com1970M203:23:08,0000:14:15,00x
316Kopecký Martin1979M303:27:32,0000:18:39,00x
4132Czerný PavelNever Alone1981M403:37:38,0000:28:45,00x
540Šerák MartinSokol Bílovice nad Svitavou1978M503:40:08,0000:31:15,00x
617Hlaváč BronislavENERGY TEAM BOLATICE1977M603:43:11,0000:34:18,00x
743Partl JiříSynthon Sport Society1990M703:43:29,0000:34:36,0076
8155Šebánek PetrRájec1979M803:48:12,0000:39:19,0073
945Křenek Petr1987M903:55:39,0000:46:46,00x
1055Hrdličková IvanaDuopack Černá Hora1989F103:59:14,0000:50:21,0040
1151Polánka PetrPinčová stáj Radoslava Pláteníka1975M1003:59:38,0000:50:45,00x
1254Hlavička LukášDuopack Černá Hora1987M1104:03:37,0000:54:44,0071
13143Šamonil RobertHorizont Kola Novák Blansko1974M1204:07:37,0000:58:44,0070
1462Friedl LubošPříbor1969M1304:09:56,0001:01:03,00x
1530Viščor PavelBrno1974M1404:12:01,0001:03:08,00x
1623Murka PetrSKP Maják1978M1504:12:16,0001:03:23,00x
17151Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974M1604:13:35,0001:04:42,0069
18217Brosch PetrRadioklub Blansko1971M1704:13:46,0001:04:53,0068
19211Buš OndřejRáječko1985M1804:16:09,0001:07:16,0067
2021Lešták PeterJAMES Bratislava1967M1904:16:29,0001:07:36,00x
2157Dostálek PetrMy od Kopřivy1967M2004:17:55,0001:09:02,00x
22277Gecová TerezaMK Seitl - Tarahumara1983F204:19:00,0001:10:07,00x
23153Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977M2104:21:48,0001:12:55,0066
2463Volenec AntonínWild Team1987M2204:21:55,0001:13:02,00x
2542Tresó GáborKiss Árpád VDSE1975M2304:24:39,0001:15:46,00x
2624Hausknecht Martin1994M2404:28:32,0001:19:39,00x
2778Komárková ZdeňkaKometky Olešnice1974F304:30:07,0001:21:14,0036
28154Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko1961M2504:30:08,0001:21:15,0065
2970Zahálka Tomáš1978M2604:30:39,0001:21:46,00x
309Prokop OndřejČAU1962M2704:32:02,0001:23:09,00x
3153Strnad OndřejBrno-Medlánky1980M2804:33:05,0001:24:12,00x
32152Dvořáček Vlastimil1959M2904:36:40,0001:27:47,00x
33216Zemánek MiroslavBořitov1979M3004:37:49,0001:28:56,0064
34150Odehnal TomášSkalice nad Svitavou1968M3104:39:40,0001:30:47,0063
3561Tulis PetrOneManTeam Chrudim1974M3204:43:34,0001:34:41,00x
36213Horský RadekOB Veselice1978M3304:48:52,0001:39:59,0062
37212Sotolář StanislavOB Veselice1970M3404:48:53,0001:40:00,0061
3852Horáková Lenka1982F404:49:43,0001:40:50,00x
39149Baše Tomáš1974M3504:55:54,0001:47:01,00x
4029Hajzer BořivojPRZAB VYŠKOV1980M3604:59:06,0001:50:13,00x
4160Fritscher AdamTJ Liga stovkařů Olomouc1975M3704:59:06,0001:50:13,00x
423Kiene  Michael100 Marathon Club1971M3804:59:32,0001:50:39,00x
43209Koutný TomášVícebojaři Blansko1986M3905:00:34,0001:51:41,0060
44218Nedvěd MartinBlansko1983M4005:03:16,0001:54:23,0059
4522Krejča MojmírContinental Lhota!1969M4105:06:41,0001:57:48,00x
4658Ďurkáčová SlávkaMax&Mary1988F505:08:50,0001:59:57,00x
47147Šperka OldřichJedovnice1956M4205:08:50,0001:59:57,0058
48215Kolářová KateřinaBlansko1985F605:10:30,0002:01:37,0033
4936Nejedlý PetrPraha 51974M4305:11:04,0002:02:11,00x
5047Večeřa NorbertOshea1969M4405:12:11,0002:03:18,00x
51146Vemolová BarboraLomnice1977F705:14:00,0002:05:07,00x
527Dittrich TomášČAU, Klub harmonického života1969M4505:20:15,0002:11:22,00x
5338Koller PavelBezdědice1970M4605:22:50,0002:13:57,00x
54148Procházka JanRBK Blansko1979M4705:24:44,0002:15:51,0057
5525Peemöller Sven100 Marathon Club1968M4805:26:44,0002:17:51,00x
5618Breburdová HanaMaratón klub Kladno1961F805:29:13,0002:20:20,00x
578Ulma Tomáš1964M4905:31:29,0002:22:36,00x
586Koval IrinaEnergia1958F905:39:14,0002:30:21,00x
595Kortyka Joachim100 Marathon Club1955M5005:44:19,0002:35:26,00x
6031Neumann Klaus100 Marathon Club1952M5105:44:19,0002:35:26,00x
6112Pöplová Romana1968F1005:49:17,0002:40:24,00x
6234Šandera MartinBONBON1976M5205:49:54,0002:41:01,00x
6320Křivánek RomanValtířov1979M5305:53:36,0002:44:43,00x
6428Ulrich Tomaschewski100 Marathon Club1954M5405:58:53,0002:50:00,00x
6579Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962M5506:07:25,0002:58:32,0056
6648Sadilek VáclavTJ Albrechtice1950M5606:08:17,0002:59:24,00x
6737Rosieka Helmut100 Marathon Club1948M5706:08:53,0003:00:00,00x
6849Bruns AnnetteLT Weisenheim am Berg1967F1106:13:45,0003:04:52,00x
6950Bruns MichaelLT Weisenheim am Berg1965M5806:13:45,0003:04:52,00x
7011Junker Gerd100 Marathon Club1956M5906:29:35,0003:20:42,00x
7135Komar EwaldLT Hemsbach1950M6006:34:00,0003:25:07,00x
721Ďurkovský IvanObalservis Košice1958M6106:44:35,0003:35:42,00x
7339Kubičková Anna EliškaSC Marathon Plzeň1966F1206:50:11,0003:41:18,00x
7446Łyscarz JózefKatowice1980M6206:55:42,0003:46:49,00x
7564Koczy BrigitteTSV Sibbesse1960F1306:58:35,0003:49:42,00x
762Eichner Sigrid100 Marathon Club1940F1407:02:31,0003:53:38,00x
774Kortyka Sara100 Marathon Club1991F1507:02:31,0003:53:38,00x
7826Radzuweit ThomasTeam Erdinger Alkoholfrei1965M6307:02:31,0003:53:38,00x
7959Zeman PavelTraged team1954M6407:06:00,0003:57:07,00x
80238Maczó AndrásZöldgömb Klub1949M6507:55:26,0004:46:33,00x
DNF33Schütte Heinrich100 Marathon Club1956M66DNFx
DNF41Svozil LiborMK Seitl Ostrava1971M67DNFx
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-18  /  Tisk:17.10.2018
© Malin 2015-18