O kresníB ěžeckáL iga  2020
Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

19. 1. 2020 Spešov – Tak opět po roce se mnoho běžců Okresní...

Vyhlášení celkových výsledků opět ve Spešově

Vyhlášení celkových výsledků opět ve Spešově

3. 1. 2020 Spešov – Byl to v tom roce 2019 pořádný cvrkot a rok...

Brněnské mládí ovládlo Hraběnku

Brněnské mládí ovládlo Hraběnku

28. 12. 2019 Petrovice – Hraběnčino běhání dle tradice zakončilo...

V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

5. 11. 2019 Jedovnice, Okrouhlá – Máme tu běžecký podzim. Dny...

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

Kůrovec zastavil Hořickou rokli

8. 10 2019 Hořice – Člověk míní a kůrovec mění. Tak by se asi...

  • Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

  • Vyhlášení celkových výsledků opět ve Spešově

  • Brněnské mládí ovládlo Hraběnku

  • V listopadu zamíříme do Jedovnic a do Okrouhlé

  • Kůrovec zastavil Hořickou rokli

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:25.01.2020
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:9600 m
0°C   Katerogie: muži5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1191Čípa JiříSalomon-Suunto/BehejBrno.com1985M100:33:23,27x
249Petr JiříSalomon/Suunto1979MV1100:34:31,110:01:07,84x
33Kohut JanVSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko1985M200:34:34,210:01:10,9480
4203Šťastný PetrSport Import1988M300:34:38,560:01:15,29x
5175Lysák VlastimilfKlidu sport team1986M400:35:23,180:01:59,91x
6181Stloukal ŠtěpánACT leraK Blansko2000M500:36:23,370:03:00,1076
719Dvořák PavelProstějov1982M600:36:32,840:03:09,57x
825Grün VojtěchSalomon/Suunto1992M700:37:27,500:04:04,23x
922Pohanka MartinAC Track & Field Brno1973MV1200:37:30,500:04:07,23x
10197Hejna DaliborBrno1982M800:37:57,920:04:34,65x
11217Pozdenkov Michael1994M900:38:14,450:04:51,18x
1223Široký StanislavAK Blansko Dvorská1977MV1300:38:37,030:05:13,7673
1346Hrdina TomášAC Moravská Slavia Brno1979MV1400:38:45,370:05:22,10x
14184Ryška VítVSK Univerzita Brno1975MV1500:38:57,060:05:33,79x
1520Pazourek PetrVSK Univerzita Brno2000M1000:39:15,080:05:51,81x
16196Pavelka JanBrno1982M1100:39:17,990:05:54,72x
17212Macho AlešUNI Brno - Vranov1975MV1600:39:24,780:06:01,51x
18159Coufal SvatošSK Žabovřesky Brno1967MV2100:39:41,560:06:18,29x
1980Glier MichalMČD - Doubravník1982M1200:39:44,980:06:21,71x
2060Jágr OndřejBrno1983M1300:40:08,310:06:45,04x
21172Stránský Aleš1960MV3100:40:49,180:07:25,91x
2261Ševčík KamilBučovice1978MV1700:41:03,960:07:40,69x
23223Karásek AntonínRSFK1982M1400:41:36,740:08:13,47x
2490Chalk SteveSK Radiosport1965MV2200:41:38,030:08:14,76x
2589Šerák MartinOrel Obřany1978MV1800:41:39,570:08:16,30x
26199Potůček JiříFitPlus-Blansko1988M1500:41:42,700:08:19,4371
271Ryba LukášBB Cyklosport1979MV1900:41:53,430:08:30,16x
28192Kuželka Petr1964MV2300:41:55,340:08:32,07x
29216Hall Tobis1994M1600:41:55,360:08:32,09x
3056Bělík VladimírSokol Syrovice1978MV11000:41:56,100:08:32,83x
3144Šperka MartinMinerva Boskovice1970MV2400:41:59,280:08:36,0170
3229Jančík TomášELITE sport Boskovice1972MV11100:42:05,280:08:42,0169
334Kratochvíl PavelAtletik Třebíč1960MV3200:42:46,280:09:23,01x
34180Pokorný Aleš1986M1700:42:49,370:09:26,10x
35221Dufek Jakub1994M1800:42:50,140:09:26,87x
3683Buš OndřejRáječko1985M1900:42:51,910:09:28,6468
37166Adamec VáclavSDH Přízřenice1980MV11200:42:54,650:09:31,38x
38183Kuchař LukášACT leraK Blansko1976MV11300:43:02,930:09:39,6667
39154Halama JiříAK Kuřim1977MV11400:43:12,860:09:49,59x
40167Kolář JiříPredator workout Brno1976MV11500:43:19,300:09:56,03x
41189Derka RadimPřerov1991M2000:43:20,640:09:57,37x
42232Matoušek DenisSANASPORT1988M2100:43:21,590:09:58,32x
43173Novotný Jiří1976MV11600:43:28,840:10:05,57x
44174Kupčík Roman1985M2200:43:36,440:10:13,17x
4542Beneš JaroslavVeverská Bitýška1978MV11700:43:37,880:10:14,61x
4641Čuhel JiříSK Křtěnov1958MV3300:43:40,380:10:17,1166
4728Fanfrdla DalimilMaty team1973MV11800:43:41,860:10:18,59x
48185Kozánek PetrKyjov1989M2300:43:54,680:10:31,41x
49210Žáčková Eva1994XZ100:43:57,790:10:34,52x
5052Pernička JanHory z dálky1987M2400:44:04,490:10:41,22x
5162Beneš Ondřej1986M2500:44:13,410:10:50,14x
5268Hlaváč JaroslavRáječko1983M2600:44:15,970:10:52,7065
5353Kuchař JanSDH Vojnice1976MV11900:44:23,190:10:59,92x
5431Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M2700:44:23,540:11:00,2764
55179Ježek JakubGauner Klub Jihlava1990M2800:44:25,110:11:01,84x
5627Zouhar LiborBrno-Líšeň1958MV3400:44:26,170:11:02,90x
5750Králík LuděkVeverská Bitýška1965MV2500:44:31,650:11:08,38x
58165Krátký PavelFénix sport Blansko/ Olomučany1974MV12000:44:31,950:11:08,6863
598Bartolšic VítMoravec Team1980MV12100:44:45,990:11:22,7262
60188Weis JosefELITE sport Boskovice1974MV12200:44:55,280:11:32,0161
6193Svoboda Marek1977MV12300:44:55,960:11:32,69x
62190Dvorník Dalibor1991M2900:44:56,960:11:33,69x
63229Dytrt PetrBehejBrno.com1976MV12400:44:58,550:11:35,28x
64156Bača MartinSport Club Ráječko z.s.1989M3000:45:01,320:11:38,0560
6588Pospíchal VladimírAlfa tři team1985M3100:45:05,710:11:42,44x
6664Horský RadekOB Veselice1978MV12500:45:15,230:11:51,9659
6751Bednář ZbyněkTišnov1973MV12600:45:17,080:11:53,81x
68207Skotálek Michal1985M3200:45:22,500:11:59,23x
6963Švec Michal1986M3300:45:34,120:12:10,85x
7024Sucharda PavelJulec Brno1970MV2600:45:46,880:12:23,61x
7169Strnad OndřejBrno Medlánky1980MV12700:45:57,900:12:34,63x
7278Janás Pavel1984M3400:46:01,360:12:38,09x
7343Uhlir Dalibor1980MV12800:46:21,160:12:57,89x
74202Huťka JiříBořitov/Brno1991M3500:46:22,270:12:59,0058
7575Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974MV12900:46:24,830:13:01,5657
7666Foral RomanBrno1967MV2700:46:27,550:13:04,28x
77226Macura JanHorizont kola Novák1972MV13000:46:53,360:13:30,0956
7840Nováček JosefSDH Čučice1958MV3500:47:00,090:13:36,82x
79205Odehnal TomášBoskovice1968MV2800:47:04,640:13:41,3755
8067Vrána FilipJundrov1976MV13100:47:06,960:13:43,69x
81157Zábrš OndřejSDH Brno-Slatina2003M3600:47:07,960:13:44,69x
82152Kunovský Michal1978MV13200:47:10,600:13:47,33x
837Arrufí EnricKatalánsko1972MV13300:47:14,660:13:51,39x
8447Richter ZdeněkKohoutovice1980MV13400:47:14,880:13:51,61x
8554Maňásek LukášIndividuální1980MV13500:47:20,750:13:57,48x
8676Sláma JiříBrno1960MV3600:47:38,050:14:14,78x
8786Štefan Martin1975MV13600:47:53,760:14:30,49x
88225Lazar Lukáš1982M3700:47:54,670:14:31,40x
89206Odehnal JanCK Rajbas - Outdoor Travel1970MV2900:47:55,670:14:32,40x
9079Prášek OndrejKAJAK VUT1978MV13700:48:08,000:14:44,73x
9182Kovačič SebastianBílovice nad Svitavou1978MV13800:48:18,500:14:55,23x
92162Němec RichardBlansko1969MV21000:48:25,200:15:01,9354
9373Řezáč Jaroslav1986M3800:48:26,140:15:02,87x
9438Vránek DavidBrno1978MV13900:48:28,300:15:05,03x
9514Trs LadislavBrno1985M3900:48:40,060:15:16,79x
9632Slouka JiříBlažovice1983M4000:48:49,950:15:26,68x
97218Kubuš MarekMoravany1978MV14000:48:51,530:15:28,26x
98200Pavelka RudolfBlučina1969MV21100:49:06,640:15:43,37x
99182Sklenář Jan1988M4100:49:10,650:15:47,38x
100198Janák Miloš1988M4200:49:19,490:15:56,22x
10185Mezera PavelBílovice nad Svitavou1968MV21200:49:24,070:16:00,80x
10237Pleskač PatrikMoravské Knínice1982M4300:49:32,140:16:08,87x
10316Jeřábek PetrVyškov1970MV21300:49:33,140:16:09,87x
104228Ferenčák MarekBrno1970MV21400:50:00,990:16:37,72x
105153Šebek Petr1977MV14100:50:04,880:16:41,61x
10681Vojtěch Martin1981M4400:50:20,330:16:57,06x
107208Janoušek Tomáš1971MV14200:50:30,960:17:07,69x
10859Ondra JaroslavBlučina1977MV14300:51:04,550:17:41,28x
109170Loukota TomášRozběháme Letovice/ Letovice1976MV14400:51:10,690:17:47,4253
11011Bartolšic MoravcováMoravec Team1986XZ200:51:11,220:17:47,9552
111171Jánský DavidBrno1978MV14500:51:32,710:18:09,44x
11212Volánek PavelLesní Hluboké1968MV21500:51:44,060:18:20,79x
113195Staníček Josef1983M4500:51:44,600:18:21,33x
114168Kolářová ŠárkaPredator workout Brno1976XZ300:51:45,060:18:21,79x
115178Cibulka PavelBrno1964MV21600:52:03,060:18:39,79x
11645Boháč JiříBehejBrno.com1954MV3700:52:12,440:18:49,17x
11791Čtvrtníček AlešBehejBrno.com1961MV21700:52:13,740:18:50,47x
11818Hrůza VladimírBoskovice1960MV3800:52:25,610:19:02,3451
11933Sobotka Martin1976MV14600:52:31,810:19:08,54x
12092Wiedersheim Richard1975MV14700:52:41,370:19:18,10x
121215Pozdenkov PetrEC run2002M4600:52:45,780:19:22,51x
12255Kundrát JaroslavAK Tišnov1976MV14800:52:46,400:19:23,13x
12334Lenhart Davidnewline1979MV14900:52:49,710:19:26,44x
12458Mikita PavelSK Sever Brno1952MV3900:52:53,450:19:30,18x
125186Dvořák Milan1993M4700:53:04,890:19:41,62x
126163Hebelka JanVícebojaři Blansko1988M4800:53:39,610:20:16,3450
12726Březa MiroslavBrno1959MV31000:53:46,660:20:23,39x
1289Durna VojtěchLodní sporty Brno1977MV15000:53:52,440:20:29,17x
129231Staníček JanBoskovice1990M4900:53:54,080:20:30,8149
13057Bělík RichardHrušovany u Brna1981M5000:54:03,160:20:39,89x
131169Feller JanPredator workout Brno1991M5100:54:18,470:20:55,20x
13271Havlíček Štěpán1983M5200:54:20,470:20:57,20x
133219Slouka Petr1982M5300:54:46,490:21:23,22x
134176Kunz Kamil1989M5400:54:58,810:21:35,54x
135220Borkovcová LucieBrno1981XZ400:55:07,000:21:43,73x
136227Vránová ZuzanaBrno1959XZ500:55:11,580:21:48,31x
1372Petřek ZdenekSokol Bohuňovice1958MV31100:55:13,530:21:50,26x
13815Korpas JaroslavLokomotiva Insta Brno1961MV21800:55:32,010:22:08,74x
13930Kobliha MilanLRS Vyškov1957MV31200:55:39,110:22:15,84x
14087Štefanová Daniela1977XZ600:55:43,500:22:20,23x
141187Paděra PetrBlansko1989M5500:56:22,540:22:59,2748
142201Cerhák RadimRájec2000M5600:56:41,440:23:18,1747
143164Pavlas AntonínStříbrné Hory1956MV31300:56:50,040:23:26,77x
14435Dvořák David(CZE) 1976MV15100:57:26,900:24:03,63x
145194Krist OndřejKyjov2001M5700:57:40,260:24:16,99x
146161Adamec FrantišekTo be winner1977MV15200:57:42,250:24:18,98x
147204Buš RomanRájec - Jestřabí1965MV21900:58:43,130:25:19,8646
14813Střítežská Jolana1972XZ700:58:43,500:25:20,23x
14984Lorenc AntonínBertík Blansko1964MV22000:58:50,320:25:27,0545
15094Musilová PavlaDýmka míru1976XZ800:58:51,360:25:28,09x
15121Bábek MartinMoravany1971MV15301:00:00,750:26:37,48x
152158Novák MartinSDH Pucov1951MV31401:00:01,750:26:38,48x
1536Kučerová JanaRohatec1971XZ901:00:21,940:26:58,67x
154213Jedlička Jan-1973MV15401:00:59,910:27:36,64x
155209Bařinka JanBoskovice1984M5801:01:14,250:27:50,9844
156177Medek JiříČerná Hora1978MV15501:01:26,500:28:03,2343
15717Kunc JosefOrel Vyškov1960MV31501:02:25,510:29:02,24x
15839Spargel LadislavOrel Židenice1973MV15601:03:48,330:30:25,06x
159222Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV22101:03:57,160:30:33,8942
160151Vašíček ZdeněkBC Červánky1965MV22201:04:14,040:30:50,77x
161160Šenkýř PetrOrel Silůvky1974MV15701:04:53,270:31:30,00x
16236Suchý KarelAtletic Třebíč1956MV31601:05:02,200:31:38,93x
163155Augustin ErikBC Červánky1975MV15801:06:18,800:32:55,53x
16472Šmíd PetrHrušky1980MV15901:06:53,000:33:29,73x
1655Moravanská VěraVeselí nad Moravou1979XZ1001:07:29,160:34:05,89x
16665Bil JaroslavBrno1959MV31701:08:12,890:34:49,62x
167193Lukovská AndreaRohatec1973XZ1101:10:07,020:36:43,75x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:25.01.2020
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:5000 m
0°C   Katerogie: ženy/junioři/juniorky5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1177Švejnoha JanVSK Univerzita Brno2001Jři100:18:40,90x
2153Urbánek JakubBYAC Brno2003Dci100:19:01,570:00:20,67x
36Effenberger MarekVSK Univerzita Brno2001Jři200:19:21,980:00:41,08x
4151Odehnal JanVSK Univerzita Brno2004Dci200:19:56,980:01:16,08x
5157Komárek TomášACT leraK Blansko2004Dci300:20:05,430:01:24,5340
640Koláčková AdélaAK Olymp Brno2001Jky100:20:09,780:01:28,88x
743Urbánek AdamSK Žabovřesky Brno2003Dci400:20:58,040:02:17,14x
8168Harris LucasLokomotiva Břeclav2003Dci500:21:16,650:02:35,75x
9204Novotná TerezaAK Olymp Brno1992Ž100:21:16,650:02:35,75x
1048Strýček Jan2005Dci600:21:34,630:02:53,73x
11162Šimoník Jiří VáclavOrel Židenice2001Jři300:22:09,580:03:28,68x
1235Hiklová NataliaMráz léčí1983Ž200:22:10,250:03:29,35x
13176Bukáček MarekAtletika Polička2004Dci700:22:12,810:03:31,91x
144Kopřivová BarboraVSK UNI Brno - TJ Sokol Přísnotice1993Ž300:22:16,490:03:35,59x
1528Půstová ŠárkaVSK Univerzita Brno2002Jky200:22:28,480:03:47,58x
162Růža DanielVSK Univerzita Brno2002Jři400:22:30,480:03:49,58x
17192Marek VojtěchSK Žabovřesky Brno2004Dci800:23:14,830:04:33,93x
1822Názlerová BarboraAC Moravská Slavia Brno2002Jky300:23:17,890:04:36,99x
19172Kosina AdamVSK Univerzita Brno2004Dci900:23:39,910:04:59,01x
20155Lopour ŠimonBYAC Brno2006Dci1000:23:43,270:05:02,37x
21154Ryšávková KateřinaFénix Sport Blansko1977ŽV1100:23:55,550:05:14,6540
22179Ježková KristýnaJAC Brno2004Dky100:24:13,430:05:32,53x
235Šťasta ŠimonLodní sporty Brno2002Jři500:24:15,940:05:35,04x
24167Charvátová TerezaElite sport Boskovice2002Jky400:24:16,660:05:35,7640
25165Burešová HanaMráz léčí1986Ž400:24:22,260:05:41,36x
26193Beniačová LindaRunning Zone Brno1978ŽV1200:24:24,940:05:44,04x
27160Svobodová BarboraVSK Univerzita Brno2004Dky200:24:26,310:05:45,41x
28205Zádrapová Dagmar1978ŽV1300:24:32,200:05:51,30x
2933Korpasová TerezaLokomotiva Ingstav Brno1998Ž500:25:11,830:06:30,93x
3051Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž600:25:15,340:06:34,4436
31198Horňová AdrianaFénix Sport Blansko2000Ž700:25:16,440:06:35,5433
3210Durnová MartaANTALIS Branopac1964ŽV2100:25:27,150:06:46,25x
33173Krajíčková GabrielaFénix sport Boskovice1983Ž800:25:32,440:06:51,5431
3430Doležalová DagmarVSK Univerzita Brno2001Jky500:25:32,470:06:51,57x
3534Jeřábková HanaVyškov1974ŽV1400:25:38,650:06:57,75x
3624Knol PetrSK Vojkovice2002Jři600:25:51,290:07:10,39x
3718Slabáková LenkaAC Moravská Slavia - Orel Židenice1966ŽV2200:25:53,790:07:12,89x
3839Kudlička SvatoplukOrel Vyškov1950MV4100:26:01,900:07:21,00x
3937Rusínová Monika1977ŽV1500:26:12,010:07:31,11x
4044Cesar Martin1990XM100:26:12,560:07:31,66x
413Ficková VěraPřísnotice1982Ž900:26:28,300:07:47,40x
4221Vítová PavlaC-Base1987Ž1000:26:45,330:08:04,43x
4346Hálková DagmarTišnov1982Ž1100:26:49,770:08:08,87x
44178Centnerová RadmilaELITE sport Boskovice2000Ž1200:26:51,770:08:10,8730
4545Musilová PavlaDýmka míru1976ŽV1600:27:08,760:08:27,86x
4642Ondroušková IvanaBlansko1970ŽV2300:27:11,390:08:30,4929
47163Hégrová MarkétaValím Valím Hostěrádky1990Ž1300:27:27,420:08:46,52x
4820Smrčková Jana2Bwinner1964ŽV2400:27:29,330:08:48,43x
4926Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno1963ŽV2500:27:34,590:08:53,69x
5019Škvařilová Eva2Bwinner1973ŽV1700:27:37,170:08:56,27x
51183Strážnický JanMikulčice2003Dci1100:27:37,290:08:56,39x
5247Ševčíková LucieTJ Sokol Luleč1979ŽV1800:27:43,840:09:02,94x
53194Stránská MagdalenaAK ISCAREX1971ŽV1900:27:48,050:09:07,15x
5454Rosenbreyerová Hana1966ŽV2600:27:51,800:09:10,90x
55174Grossová Lada1972ŽV11000:27:53,990:09:13,09x
56197Čapková BarboraValeč1985Ž1400:27:58,660:09:17,76x
5731Žákovská Alenapedagog VŠ - Horizont Blansko1962ŽV2700:28:01,770:09:20,8728
5853Vošmerová Petra1982Ž1500:28:27,870:09:46,97x
59186Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004Dky300:28:30,430:09:49,5336
6032Konečný PetrAC Okrouhlá1970XM200:28:33,310:09:52,41-
6115Kučerová JanaRohatec1971ŽV11100:28:34,840:09:53,94x
6241Dvořáková EvaProstějov1955ŽV3100:28:47,030:10:06,13x
63187Hrbková Hana1996Ž1600:28:48,030:10:07,13x
6452Pellová Gabriela1979ŽV11200:29:00,420:10:19,52x
65185Polášková MartinaBlansko1973ŽV11300:29:10,990:10:30,0927
66195Široká EliškaAK Blansko Dvorská2004Dky400:29:37,300:10:56,4033
67189Vašulín Martin1987XM300:29:38,300:10:57,40x
6850Pavlů AndreaŽďárná1979ŽV11400:29:50,110:11:09,2126
6927Divácký PřemyslAC Moravská Slavia - Orel Židenice1949MV4200:30:08,670:11:27,77x
70169Machová ZuzanaBrno1980ŽV11500:30:13,110:11:32,21x
71203Vrtílková InkaSpešov1979ŽV11600:30:24,290:11:43,3925
72175Maňák Vítězslav2002Jři700:30:53,130:12:12,23x
7314Moravanská VěraVeselí nad Moravou1979ŽV11700:31:08,300:12:27,40x
747Doňar BohuslavSokol Brno Královo Pole1950MV4300:31:15,710:12:34,81x
7536Tesařová JitkaRBK Blansko1964ŽV2800:31:22,420:12:41,5224
7656Hrstková IvaAC Moravská Slavia Brno1976ŽV11800:31:33,920:12:53,02x
77188Dufková AlenaPredator workout Brno1993Ž1700:31:37,350:12:56,45x
78209Míčová Pavlína1973ŽV11900:31:43,090:13:02,19x
79161Kromerová KarolínaBrno1977ŽV12000:31:44,890:13:03,99x
80156Pospíšilová Vlasta2005Dci1200:31:47,900:13:07,00x
81191Bohacová MarkétaLetovice1983Ž1800:32:02,280:13:21,3823
82199Urbánová Dana1980ŽV12100:32:02,440:13:21,54x
83190Pospíšilová EvaLetovice1986Ž1900:32:15,470:13:34,5722
84180Rusínová VeronikaJAC Brno2004Dky500:32:27,880:13:46,98x
8525Dvořáčková DagmarAC Moravská Slavia Brno1950ŽV3200:32:30,550:13:49,65x
86196Kubíček FrantišekRelax DOBRÉ POLE1946MV4400:33:36,190:14:55,29x
87181Strážnická JanaOrel Kuřim1982Ž2000:34:07,930:15:27,03x
8838Kunc JosefOrel Vyškov1960XM400:34:07,960:15:27,06x
8955Tománková Stanislava1955ŽV3300:34:29,290:15:48,39x
9017Zdařilová ZuzanaOrel Židenice1983Ž2100:35:12,140:16:31,24x
91152Klimentová Hana1971ŽV12200:35:27,560:16:46,66x
92202Janáčová RomanaAtomoví šneci1993Ž2200:35:32,430:16:51,53x
9323Kelblová AdélaAC Track & Field Brno2001Jky600:35:55,750:17:14,85x
9429Novotná Michaela1975ŽV12300:36:51,650:18:10,75x
9549Kociánová MarieKřenovice1946ŽV3400:38:11,000:19:30,10x
96184Strážnická JitkaTextil u Jitky1963ŽV2900:38:26,500:19:45,60x
97182Strážnický JanOrel Kuřim1982XM500:38:27,500:19:46,60x
98158Plašilová LenkaZnojmo1975ŽV12400:39:21,470:20:40,57x
99171Qazimi Monika1972ŽV12500:39:59,720:21:18,82x
1001Koudelka MarekVSK Univerzita Brno1973XM600:40:12,790:21:31,89x
101200Štolfa ZdeněkAtomoví šneci1993XM700:40:29,710:21:48,81x
10212Maixner VáclavOrel Čebín1941MV4500:40:32,890:21:51,99x
103201Štolfa MartinAtomoví šneci1968XM800:41:25,980:22:45,08x
1048Hána KvětoslavHC Kometa Brno1937MV4600:42:40,050:23:59,15x
10511Holý JosefAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941MV4700:43:35,910:24:55,01x
10613Jirásková VěraBrno1955ŽV3500:46:15,330:27:34,43x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:25.01.2020
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:1500 m
0°C   Katerogie: starší žáci5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
18Růža TomášVSK Univerzita Brno2005Žci_St100:04:58,13x
23Lopour ŠimonBYAC Brno2006Žci_St200:05:06,900:00:08,77x
35Odehnal JakubVSK Univerzita Brno2006Žci_St300:05:07,130:00:09,00x
42Charvát MatyášELITE sport Boskovice2005Žci_St400:05:20,880:00:22,7540
514Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005Žci_St500:05:29,850:00:31,7236
619Plechatý Patrik2006Žci_St600:05:34,470:00:36,34x
715Sedlačík MatějACT leraK Blansko2006Žci_St700:05:48,470:00:50,3433
818Koudelka MatyášElite sport Boskovice2006Žci_St800:06:04,470:01:06,3431
912Urbánek MatyášBYAC Brno2005Žci_St900:06:11,190:01:13,06x
1011Zouhar TadeášACT leraK Blansko2005Žci_St1000:06:27,810:01:29,6830
1120Šťasta JáchymDragon Brno2006Žci_St1100:06:53,060:01:54,93x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:25.01.2020
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:1500 m
0°C   Katerogie: starší žákyně5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
17Hudečková LucieAC Moravská Slavia Brno2006Žky_St100:05:31,46x
210Sadílková ArletaVSK Univerzita Brno2006Žky_St200:05:33,560:00:02,10x
36Macharáčková AnnaVSK Univerzita Brno2005Žky_St300:05:35,130:00:03,67x
41Křížová ViktorieElite sport Boskovice2006Žky_St400:05:40,980:00:09,5240
513Ryšávková EmmaFENIX Sport Blansko2005Žky_St500:05:43,060:00:11,6036
69Dobrovská LucieASK Blansko2006Žky_St600:06:19,240:00:47,7833
717Jakusidisová VeronikaASK Blansko2005Žky_St700:06:37,660:01:06,2031
816Fučíková EliškaAK Kuřim2006Žky_St800:07:02,640:01:31,18x
94Pospíšilová Vlasta2005Žky_St900:07:33,240:02:01,78x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:25.01.2020
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:1000 m
0°C   Katerogie: mladší žáci5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
14Kunovský MichalAC Moravská Slavia Brno2007Žci_Ml100:03:36,45x
225Bartoš OndřejAC Moravská Slavia Brno2007Žci_Ml200:03:38,620:00:02,17x
315Šafránek JáchymElite sport Boskovice2007Žci_Ml300:03:52,720:00:16,2740
48Ellinger DenisASK Blansko2007Žci_Ml400:03:53,910:00:17,4636
522Šípek JakubFC Svratka2007Žci_Ml500:04:00,980:00:24,53x
62Kočvara JakubDrahanský sport team2007Žci_Ml600:04:12,250:00:35,8033
724Horák LubošOkrouhlá2007Žci_Ml700:04:28,940:00:52,4931
85Šebek PetrSK Speed Brno2008Žci_Ml800:04:31,490:00:55,04x
920Komárek JakubACT leraK Blansko2007Žci_Ml900:04:32,150:00:55,7030
101Pokorný PatrikMoravec Team2008Žci_Ml1000:04:37,690:01:01,2429
1123Šťasta MaxVSK Univerzita Brno2007Žci_Ml1100:04:38,810:01:02,36x
1227Langr JonathanFénix Sport Blansko2007Žci_Ml1200:04:42,830:01:06,3828
1317Obr JakubVSK Univerzita Brno2008Žci_Ml1300:04:54,600:01:18,15x
1410Růžička MatějASK Blansko2008Žci_Ml1400:05:17,670:01:41,2227


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:25.01.2020
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:1000 m
0°C   Katerogie: mladší žákyně5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
118Kuchyňková KarolínaTJ Sokol Přísnotice/Orel Židenice2008Žky_Ml100:03:51,46x
216Bradáčová NikolaACT leraK Blansko2007Žky_Ml200:03:51,980:00:00,5240
39Daněčková LucieŠAK Židlochovice2007Žky_Ml300:04:08,900:00:17,44x
419Strážnická EliškaSK Speed Brno2007Žky_Ml400:04:10,330:00:18,87x
53Šamšulová MartinaELITE sport Boskovice2007Žky_Ml500:04:12,940:00:21,4836
66Radvanová KristýnaSpartak Třebíč2008Žky_Ml600:04:19,510:00:28,05x
712Fialová EmaAC Moravská Slavia Brno2008Žky_Ml700:04:21,700:00:30,24x
826Zavřelová AdélaElitesport Boskovice 2007Žky_Ml800:04:21,840:00:30,3833
97Klimentová ZuzanaRIS2007Žky_Ml900:04:29,700:00:38,24x
1013Václavková LenkaAK Kuřim2008Žky_Ml1000:04:47,380:00:55,92x
1114Kniesová LucieASK Blansko2007Žky_Ml1100:04:49,980:00:58,5231
1211Růžičková KarolínaASK Blansko2007Žky_Ml1200:04:51,880:01:00,4230
1321Koudelková LucieElite sport Boskovice2008Žky_Ml1300:04:52,070:01:00,6129


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:25.01.2020
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:800 m
0°C   Katerogie: přípravky starší hoši5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
137Pohanka TomášAK Kuřim2009Př_St_H100:03:03,27x
232Dočekal TomášSlavkov2010Př_St_H200:03:06,470:00:03,20x
36Ellinger ŠimonASK Blansko2009Př_St_H300:03:11,570:00:08,3040
423Hübel MarekVSK Univerzita Brno2010Př_St_H400:03:23,240:00:19,97x
516Dostál DominikElite sport Boskovice2009Př_St_H500:03:32,080:00:28,8136
624Kovařík DanielASK Blansko2010Př_St_H600:03:35,270:00:32,0033
71Rajnoha MichalVSK Univerzita Brno2010Př_St_H700:03:39,480:00:36,21x
826Korgo VojtěchFénix Sport Blansko2009Př_St_H800:03:52,380:00:49,1131
938Kelbl TobiᚊAK Židlochovice2010Př_St_H900:03:53,360:00:50,09x
1025Zavřel JiříElitesport Boskovice 2009Př_St_H1000:03:53,750:00:50,4830
113Pokorný ŠimonMoravec Team2010Př_St_H1100:04:19,590:01:16,3229
1211Jelínek Sebastian2010Př_St_H1200:04:24,610:01:21,34x
1328Zapletal PatrikŠlapanice2010Př_St_H1300:04:31,980:01:28,71x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:25.01.2020
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:800 m
0°C   Katerogie: přípravky starší dívky5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
17Navrátilová StelaAC Moravská Slavia Brno2009Př_St_D100:03:07,56x
219Bezdíčková DanielaASK Blansko2010Př_St_D200:03:10,270:00:02,7140
322Rybová KateřinaASK Blansko2009Př_St_D300:03:11,050:00:03,4936
410Procházková SáraTJ Sokol Přísnotice2009Př_St_D400:03:12,220:00:04,66x
55Radvanová MarkétaSpartak Třebíč2009Př_St_D500:03:16,800:00:09,24x
64Zamazalová EliškaASK Blansko2009Př_St_D600:03:18,810:00:11,2533
714Součková MarieTJ Sokol Přísnotice/Orel Židenice2009Př_St_D700:03:24,280:00:16,72x
834Hladká LeontýnaSK Skol2010Př_St_D800:03:24,890:00:17,33x
915Krejčí BarboraELITE sport Boskovice2009Př_St_D900:03:30,060:00:22,5031
1013Šafránková AnnaElite sport Boskovice2010Př_St_D1000:03:30,110:00:22,5530
1130Coufalová ReaSK Žabovřesky Brno2009Př_St_D1100:03:32,480:00:24,92x
1218Meluzínová NelaELITE sport Boskovice2009Př_St_D1200:03:38,310:00:30,7529
139Bradáčová AnetaACT leraK Blansko2010Př_St_D1300:03:38,570:00:31,0128
1417Plašilová LucieTJ Znojmo2010Př_St_D1400:03:39,350:00:31,79x
1531Coufalová TheaSK Žabovřesky2010Př_St_D1500:03:45,260:00:37,70x
1633Tuzová KláraOrel - Židenice2009Př_St_D1600:03:47,680:00:40,12x
1735Žáková RebeccaAK Blansko Dvorská2010Př_St_D1700:03:51,840:00:44,2827
188Zukalová MarkétaASK Blansko2009Př_St_D1800:03:52,690:00:45,1326
1929Batelková AnežkaSK TROPS2010Př_St_D1900:03:57,300:00:49,74x
2027Dokoupilová Nikola2010Př_St_D2000:04:01,650:00:54,09x
2120Fritzová TerezaDrahanský sport team2010Př_St_D2100:04:12,200:01:04,6425
2236Přikrylová Adéla2010Př_St_D2200:04:17,650:01:10,09x
232Jelínková ValentýnaAK Panter Brno2010Př_St_D2300:04:23,030:01:15,47x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:25.01.2020
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:600 m
0°C   Katerogie: přípravky mladší hoši5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1315Fujcik DavidVSK Univerzita Brno2011Př_Ml_H100:02:31,93x
2318Pohanka DanAK Kuřim2012Př_Ml_H200:02:32,830:00:00,90x
3319Hikl MartinSK Žabovřesky Brno2011Př_Ml_H300:02:36,770:00:04,84x
4320Macho DavidVSK UNI Brno2012Př_Ml_H400:02:39,380:00:07,45x
5307Kacetl RichardAK Blandsko Dvorská2011Př_Ml_H500:02:50,360:00:18,43x
6305Žáček TobiasTJ Sokol Přísnotice2011Př_Ml_H600:02:50,890:00:18,96x
7310Honel JakubAHA Vyškov2012Př_Ml_H700:02:56,460:00:24,53x
8317Durna DominikAC Moravská Slavia Brno2012Př_Ml_H800:03:02,280:00:30,35x
9312Hron Matyáš2012Př_Ml_H900:03:03,870:00:31,94x
10306Vondra Adrian2012Př_Ml_H1000:03:17,630:00:45,70x
11304Nejezchleb DanElite sport Boskovice2012Př_Ml_H1100:03:30,640:00:58,71x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:25.01.2020
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:600 m
0°C   Katerogie: přípravky mladší dívky5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1302Staňková HanaTJ Sokol Přísnotice2011Př_Ml_D100:02:36,11x
2313Arrufi EmmaVSK UNI Brno2011Př_Ml_D200:02:37,750:00:01,64x
3308Přidalová VeronikaAK Panter Brno2011Př_Ml_D300:02:37,920:00:01,81x
4301Krenželková EvaElite sport Boskovice2012Př_Ml_D400:02:42,980:00:06,87x
5303Holková EmillyAtletika Slavkov2012Př_Ml_D500:02:46,540:00:10,43x
6321Marešová NellaAC Moravská Slavia Brno2011Př_Ml_D600:02:48,100:00:11,99x
7309Sedláková AdélaAHA Vyškov2012Př_Ml_D700:02:48,560:00:12,45x
8316Babíčková LadaAK Dvorska Blansko2011Př_Ml_D800:02:49,910:00:13,80x
9314Sedláčková MartinaAK Dvorska Blansko2012Př_Ml_D900:02:57,870:00:21,76x
10311Duchoňová SáraSokol Prštice2011Př_Ml_D1000:03:30,720:00:54,61x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:25.01.2020
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:200 m
0°C   Katerogie: přípravky nejmladší hoši5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1315Šenkýř DavidAC Moravská Slavia Brno2013Př_Nejml_H100:00:24,08x
2309Štébl JakubAHA Vyškov2013Př_Nejml_H200:00:24,100:00:00,02x
3322Krajčík MatějAHA Vyškov2013Př_Nejml_H300:00:26,700:00:02,62x
4306Kula GregorRájec Jestřebí2013Př_Nejml_H400:00:28,240:00:04,16x
5316Pohorský MarekBorač2014Př_Nejml_H500:00:29,030:00:04,95x
6312Šváb SebastianSpešov2013Př_Nejml_H600:00:29,290:00:05,21x
7308Honel MatějAHA Vyškov2015Př_Nejml_H700:00:31,800:00:07,72x
8310Batelka HynekOřechov2014Př_Nejml_H800:00:34,290:00:10,21x
9304Přidal MichaelSKP Kometa Brno2015Př_Nejml_H900:00:34,320:00:10,24x
10329Hejl AdamRájec Jestřebí2014Př_Nejml_H1000:00:36,440:00:12,36x
11332Adamec AlexandrSK TROPS Brno2013Př_Nejml_H1100:00:36,470:00:12,39x
12325Redlich Jan2016Př_Nejml_H1200:00:46,070:00:21,99x
13331Haresta JakubRájec Jestřebí2015Př_Nejml_H1300:00:46,400:00:22,32x
14321Dostál JaroslavValím Valím Hostěrádky2017Př_Nejml_H1400:00:47,400:00:23,32x
15330Hebelka TomášSportík Blansko2016Př_Nejml_H1500:00:48,400:00:24,32x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:25.01.2020
Zataženo   Rájecká desítkaTrať:200 m
0°C   Katerogie: přípravky nejmladší dívky5. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1307Samková SimonaAHA Vyškov2013Př_Nejml_D100:00:26,20x
2327Brumarová EmmaASK Blansko2013Př_Nejml_D200:00:27,150:00:00,95x
3318Mazalová ElenDrahanský sport team2013Př_Nejml_D300:00:28,650:00:02,45x
4319Vítová AlžbětaPolešovice2014Př_Nejml_D400:00:29,840:00:03,64x
5302Žáčková TheaTJ Sokol Přísnotice2014Př_Nejml_D500:00:30,490:00:04,29x
6323Bothová MarkétaVSK UNI BRNO2013Př_Nejml_D600:00:30,810:00:04,61x
7303Kacetlová Simona2014Př_Nejml_D700:00:32,910:00:06,71x
8313Bartolšicová ZitaVSK Univerzita Brno2014Př_Nejml_D800:00:33,110:00:06,91x
9324Redlichová KateřinaAK Blansko Dvorská2013Př_Nejml_D900:00:33,620:00:07,42x
10311Kromerová AdélaBrno2013Př_Nejml_D1000:00:34,940:00:08,74x
11333Bothová KarolínaVSK UNI BRNO2015Př_Nejml_D1100:00:35,200:00:09,00x
12305Sedláková ŠárkaAHA Vyškov2015Př_Nejml_D1200:00:36,150:00:09,95x
13328Trs LolaBrno2015Př_Nejml_D1300:00:38,820:00:12,62x
14301Novotná Emma2015Př_Nejml_D1400:00:43,300:00:17,10x
15320Langová NatálieLetovice2016Př_Nejml_D1500:00:44,080:00:17,88x
16317Pohorská EliškaBorač2016Př_Nejml_D1600:00:45,610:00:19,41x
17326Fejfarová SáraBrno2016Př_Nejml_D1700:00:48,800:00:22,60x
18314Bartolšicová LadaMoravec Team2017Př_Nejml_D1800:00:59,000:00:32,80x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:27.02.2020
© Malin 2015-20