O kresníB ěžeckáL iga  2019
Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

19. 8. 2019 Vísky – Školáci pomalu hledají...

V červenci do Lomnice, k jeskyním i za sněhulákem.

V červenci do Lomnice, k jeskyním i za sněhulákem.

24. 6. 2019 Blansko – Lomnice, Skalní mlýn, Okrouhlá –...

Veselský pouťový běh Lesempolem

Veselský pouťový běh Lesempolem

3. 6. 2019 Veselice  – Pro všechny kdo si chtějí...

V červnu je tu kvarteto závodů. Nejbližší je Svitava kros.

V červnu je tu kvarteto závodů. Nejbližší je Svitava kros.

28. 5. 2019 Doubravice, Spešov, Veselice, Sloup – Silně závodně...

Květen, nabídne řadu závodů dospělým i dětem.

Květen, nabídne řadu závodů dospělým i dětem.

22. 4. 2019 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy – Květen bude...

  • Prázdniny finišují. Nejbližší závod čeká ve Vískách.

  • V červenci do Lomnice, k jeskyním i za sněhulákem.

  • Veselský pouťový běh Lesempolem

  • V červnu je tu kvarteto závodů. Nejbližší je Svitava kros.

  • Květen, nabídne řadu závodů dospělým i dětem.

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2019
Slunečno   Svitava krosTrať:8500 m
22°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
199Večeřa TomášAK Blansko Dvorská1989M100:30:59,4880
249Široký StanislavAK Blansko Dvorská / Blansko1977MV1100:31:18,1600:00:18,6876
324Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983M200:31:45,1300:00:45,6573
439Potůček Jiřífastandlight.cz Blansko1988M300:31:50,9700:00:51,4971
515Jančík TomášElite sport boskovice / Boskovice1972MV1200:32:08,4900:01:09,0170
6116Beneš PetrBlansko1987M400:33:30,6000:02:31,1269
751Šperka MartinMinerva Boskovice / Boskovice1970MV1300:33:46,1500:02:46,6768
8106Žila MilošBystré u Poličky1962MV2100:33:58,3100:02:58,83x
97Hančl RomanElite Sport Max Training Blansko / Bl...1988M500:34:06,2500:03:06,7767
1095Derka RadimPřerov1991M600:34:17,1100:03:17,63x
1150Šmída JanDrahanský sport team / Protivanov1999M700:34:26,6400:03:27,1666
1238Polachová LenkaBlansko1986Ž100:35:19,6600:04:20,1840
1386Skřivánek MartinAK Drnovice1976MV1400:35:28,4500:04:28,97x
14105Macura JanHorizont kola Novák1972MV1500:35:43,3200:04:43,8465
158Horský RadekOB Veselice / Vavřinec1978MV1600:36:09,7900:05:10,3164
1690Kriklová AlenaAK Slovan Moravská Třebová1979ŽV1100:36:16,7400:05:17,26x
17108Matěna VladimírVZS Blansko / Blansko1959MV3100:36:22,1000:05:22,6263
1837Novák PavelSuchdol1985M800:36:26,6400:05:27,1662
1918Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora / Blansko1974MV1700:36:31,1600:05:31,6861
2012Hájek IvošDoubravice nad Svitavou1961MV2200:36:41,6000:05:42,1260
2197Grün GustavAC Okrouhlá1968MV2300:37:07,9400:06:08,4659
22104Hajdoch JiříRáječko1994M900:38:01,4300:07:01,9558
23114Novák ZdeněkHorizont Kola Novák / Blansko1961MV2400:38:04,8000:07:05,3257
24110Vrána FilipBrno-Jundrov1976MV1800:38:12,4400:07:12,96x
2542Zemánek MiroslavBořitov / Bořitov1979MV1900:38:24,2000:07:24,7256
2625Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž200:38:43,6400:07:44,1636
27112Krajíčková GabrielaBoskovice1983Ž300:39:18,1700:08:18,6933
2832Landa JaroslavMinerva Boskovice / Boskovice1957MV3200:39:23,3300:08:23,8555
2941Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3300:40:38,9200:09:39,4454
30109Bedan PetrSpešov1973MV11000:40:40,8800:09:41,4053
31101Buš JiříRájec-Jestřebí1994M1000:41:12,8700:10:13,3952
3230Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1200:41:19,6100:10:20,1331
3391Hynštová MarieAK Drnovice1957ŽV2100:41:33,9800:10:34,50x
341Adam MartinSloup1977MV11100:41:40,3300:10:40,8551
35115Janek PetrBrno1969MV2500:43:03,2300:12:03,75x
36102Buš RomanRájec-Jestřebí1965MV2600:43:35,6100:12:36,1350
37113Polášková MartinaBlansko1973ŽV1300:43:39,6700:12:40,1930
3892Machalová DenisaAK Drnovice2000Jky100:44:53,4400:13:53,96x
3998Grünová IvanaAC Okrouhlá1971ŽV1400:45:08,7100:14:09,2329
4044Březa Miroslavbrno1959MV3400:45:14,6400:14:15,16x
41111Lorenc AntonínBlansko1964MV2700:47:05,9600:16:06,4849
42103Pernica JosefSDH Kotvrdovice1982M1100:47:12,8100:16:13,3348
4393Medek JiříČerná Hora1978MV11200:47:37,9100:16:38,4347
44117Pokorný RadovanSpešov1992M1200:48:17,4400:17:17,9646
45107Daněk MilanHorizont kola Novák / Blansko1962MV2800:49:04,8700:18:05,3945
4620Klepalová LenkaPERUN TEAM BLANSKO1966ŽV2200:51:30,1700:20:30,6928
4719Klepal PetrPERUN TEAM BLANSKO1966MV2900:51:31,1500:20:31,6744
48100Střítežská JolanaLelekovice1972ŽV1500:51:45,1600:20:45,68x
4996Gromešová RadomíraPERUN TEAM BLANSKO1971ŽV1600:54:45,1100:23:45,6327
5017Kalová RenataFast and light Blansko / Blansko1974ŽV1700:55:06,1400:24:06,6626
5110Hrubý Milan--- / Blansko1938MV3501:13:32,7800:42:33,3043


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2019
Slunečno   Svitava krosTrať:2000 m
22°C   Katerogie: starší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
12Charvát MatyášElite Sport Boskovice2005ŽciS100:07:33,3240
243Zouhar TadeášACT leraK Blansko / Blansko2005ŽciS200:07:43,2500:00:09,9336
379Skořepa PetrElite Sport Boskovice2005ŽciS300:10:03,6700:02:30,3533


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2019
Slunečno   Svitava krosTrať:1400 m
22°C   Katerogie: starší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
129Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS100:05:54,5040


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2019
Slunečno   Svitava krosTrať:1000 m
22°C   Katerogie: mladší žáci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
145Šafránek JáchymElite Sport Boskovice / Doubravice2007ŽciM100:04:05,9740
25Ellinger DenisASK Blansko2007ŽciM200:04:11,5000:00:05,5336
39Horák LubošElite Sport Boskovice / Okrouhlá2007ŽciM300:04:14,9900:00:09,0233


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2019
Slunečno   Svitava krosTrať:800 m
22°C   Katerogie: mladší žákyně11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
131Křížová ViktorieElite sport Boskovice / Letovice2006ŽkyM100:03:15,4440
247Šamšulová MartinaElite Sport Boskovice2007ŽkyM200:03:18,7300:00:03,2936
372Dobrovská LucieASK Blansko2006ŽkyM300:03:20,6800:00:05,2433
413Jandáková LeonaASK Blansko / Blansko2006ŽkyM400:03:28,5600:00:13,1231
535Matyášová KateřinaKB Blansko / Blansko2006ŽkyM500:03:38,6800:00:23,2430
668Vachová MarkétaÚjezd u Kunštátu2007ŽkyM600:04:04,7500:00:49,3129


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2019
Slunečno   Svitava krosTrať:400 m
22°C   Katerogie: přípravka chlapci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
13Dostál DominikElite Sport Boskovice / Boskovice2009PříCh100:01:29,6940
26Ellinger ŠimonASK Blansko2009PříCh200:01:32,4900:00:02,8036
323Korgo VojtěchAtletický oddíl Jan Kohut Blansko /...2009PříCh300:01:36,9100:00:07,2233
427Krušina AdamLetovice2009PříCh400:02:05,5700:00:35,8831


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2019
Slunečno   Svitava krosTrať:400 m
22°C   Katerogie: přípravka dívky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
175Králová EmaAK Blansko Dvorská2008PříD100:01:28,7840
258Zamazalová EliškaASK Blansko2009PříD200:01:30,7700:00:01,9936
389Vávrů HanaElite Sport Boskovice2008PříD300:01:32,5600:00:03,7833
426Krejčí BarboraElite sport Boskovice / Boskovice2009PříD400:01:32,5700:00:03,7931
514Jandáková ZuzanaASK Blansko / Blansko2009PříD500:01:32,5700:00:03,7930
648Šebelová SáraBlansko2008PříD600:01:32,5700:00:03,7929
736Meluzínová NelaElite Sport Boskovice / Okrouhlá2009PříD700:01:40,2900:00:11,5128
857Procházková LibušeDoubravice nad Svitavou2009PříD800:02:01,1800:00:32,4027
984Juračková KarolínaAK Blansko Dvorská2009PříD900:02:01,1800:00:32,4026


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2019
Slunečno   Svitava krosTrať:200 m
22°C   Katerogie: přípravka ml. chlapci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
152Černý DominikOrel Vyškov2011PřMlCh100:00:46,71x
277Šustáček MirekElite Sport Boskovice2010PřMlCh200:00:46,7100:00:00,00x
322Korgo MatoušAtletický oddíl Jan Kohut Blansko ...2011PřMlCh300:00:49,8600:00:03,15x
453Hájek MatějSK Šibenice2011PřMlCh400:00:52,9900:00:06,28x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2019
Slunečno   Svitava krosTrať:200 m
22°C   Katerogie: přípravka ml. dívky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
178Skořepová SofieElite Sport Boskovice2011PřMlD100:00:42,18x
285Kriklová LenkaAK Slovan Moravská Třebová2010PřMlD200:00:44,2400:00:02,06x
346Šafránková AnnaElite Sport Boskovice / Doubravice2010PřMlD300:00:45,2100:00:03,03x
465Přikrylová AdélaJan Kohút / Blansko2010PřMlD400:00:45,2500:00:03,07x
582Horská NikolaOB Veselice / Vavřinec2010PřMlD500:00:48,6100:00:06,43x
676Babičková LadaAK Blansko Dvorská / Blansko2011PřMlD600:00:49,2000:00:07,02x
754Šimáková NikolaDoubravice nad Svitavou2010PřMlD700:00:49,7000:00:07,52x
84Dostálová SabinaElite Sport Boskovice2011PřMlD800:00:52,3400:00:10,16x
961Juračková Marie2011PřMlD900:00:53,4600:00:11,28x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2019
Slunečno   Svitava krosTrať:100 m
22°C   Katerogie: mlíčňáci chlapci11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
156Šimák MatějDoubravice2012MlCh1x
270Blažek ŠtěpánASK Blansko2013MlCh2x
388Szabó MartinBratislava2013MlCh3x
462Svoboda LukášSvatá Kateřina2013MlCh4x
566Přikryl JanJan Kohút / Blansko2013MlCh5x
687Křivánek MichaelPetrovice2014MlCh6x
771Haresta JakubRájec-Jestřebí2015MlCh7x
864Svoboda MatyášSvatá Kateřina2015MlCh8x
983Janko PetrDoubravice nad Svitavou2016MlCh9x
1059Sáňka JosefDoubravice nad Svitavou2015MlCh10x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:01.06.2019
Slunečno   Svitava krosTrať:100 m
22°C   Katerogie: mlíčňáci dívky11. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
140Sedláčková MartinaAtletický klub Blansko Dvorská / Bl...2012MlD1x
281Štecová DominikaProstějov2012MlD2x
367Jindrová ElaJan Kohut / Blansko2013MlD3x
455Hájková MichaelaSK Šibenice2014MlD4x
569Jindrová JanaJan Kohut / Blansko2015MlD5x
663Juračková Zuzana2014MlD6x
760Zouharová ValérieRájec-Jestřebí2014MlD7x
874Králová BarboraBlansko2015MlD8x
973Vachová AnnaKunštát2016MlD9x
1080Brantalíková KláraKlemov2014MlD10x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:19.08.2019
© Malin 2015-19