O kresníB ěžeckáL iga  2020
Tak v červnu to snad rozběháme

Tak v červnu to snad rozběháme

25. 5. 2020 Doubravice nad Svitavou, Veselice, Blansko, Sloup – Po několika lehce...

Květnový závodní maraton také podlehl

Květnový závodní maraton také podlehl

27. 4. 2020 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy – Tradičně...

Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

20. 3. 2020 Boskovice – Situace, ohledně onemocnění COVID – 19, se...

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

16. 3. 2020 Hořice, Skalice nad Svitavou – Začátkem října...

Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

19. 1. 2020 Spešov – Tak opět po roce se mnoho běžců Okresní...

  • Tak v červnu to snad rozběháme

  • Květnový závodní maraton také podlehl

  • Boskovické běhy přesunuty na 6. září 2020.

  • Prý dvakrát do stejné řeky v běžecké sezoně nevstoupíš.

  • Dostaveníčko vítězů přivítal po roce Spešov

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:9100 m
20°C   Katerogie: muži/ ženy/ junioři/ juniorky8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1171Večeřa TomášAK Blansko Dvorská1989M100:34:06,0080
219Klopec AlešBlansko1978MV1100:35:16,960:01:09,9676
339Potůček Jiřífastandlight.cz Blansko1988M200:35:22,130:01:15,1373
423Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983M300:35:31,070:01:24,0771
516Jančík TomášElite sport boskovice / Boskovice1972MV1200:35:37,450:01:30,4570
62Barák RomanMizuno Sana team Brno / Brno1973MV1300:36:44,330:02:37,33x
73Bejček PatrikAK Drnovice/Tajovský reality / Ostro...1994M400:36:58,820:02:51,8269
8109Beneš PetrBlansko1987M500:37:12,310:03:05,3168
940Ryba LukášBB Cyklosport / Lipůvka 1979MV1400:37:12,830:03:05,8367
1010Hančl RomanElite Sport Max Training Blansko / Bl...1988M600:37:12,950:03:05,9566
1111Hochman ZdeněkSK ICA / Orel Blučina1985M700:37:20,470:03:13,47x
1213Huťka JiříBořitov/Brno1991M800:37:33,720:03:26,7265
1351Špirk Jakubadidas Runners Prague / Brno1983M900:37:57,010:03:50,01x
14174Opletal JanTriatlon Moravský Kras1994M1000:38:17,740:04:10,7464
15138Baláž RomanBaláž EXTREME - TEAM Frenštát p. R.1965MV2100:38:37,200:04:30,20x
161Bachratý PavelBlansko1965MV2200:38:37,440:04:30,4463
1727Krška MichalTuristický Klub Blansko / Blansko1984M1100:39:03,820:04:56,8262
18155Haresta PetrVF Sport Team Černá Hora1986M1200:39:10,290:05:03,2961
19162Kráčalík MartinBoskovice1983M1300:39:56,550:05:49,5560
2095Kubíček DušanOstrov1962MV2300:39:57,580:05:50,5859
21184Kalaš RudolfBoskovice/Boskovice1971MV1500:40:06,600:05:59,6058
2233Lorenc MarekMattoni Free Run1987M1400:40:13,910:06:06,91x
2312Horský RadekOB Veselice / Vavřinec1978MV1600:40:26,890:06:19,8957
2437Novák PavelSuchdol1985M1500:41:17,270:07:10,2756
258Fiala OndřejBoskovice1982M1600:41:18,180:07:11,1855
2638Polachová LenkaBlansko1986Ž100:41:48,860:07:41,8640
27158Matěna VladimírVZS Blansko1959MV3100:41:54,860:07:47,8654
28172Komárková ZdeňkaKOMETKY Olešnice1974ŽV1100:41:55,390:07:48,3936
2924Koudelková DagmarASK Blansko1991Ž200:42:20,380:08:13,3833
3018Jurová BarboraBlansko1981Ž300:42:39,070:08:32,0731
31173Barboříková LenkaSVVAT Blansko1986Ž400:43:07,550:09:00,5530
32134Boža VáclavOstrava1996M1700:43:09,950:09:02,95x
3341Rybář Tomášblansko1992M1800:43:11,510:09:04,5153
3434Loukota TomášRozbehame Letovice / Letovice1976MV1700:44:25,000:10:19,0052
35183Krajíčková GabrielaBoskovice1983Ž500:44:27,930:10:20,9329
36176Lazar LukášBrno1982M1900:44:30,330:10:23,33x
37103Loula JosefOstrov u Macochy2001Jři100:45:03,810:10:56,8140
3843Svoboda PavelTJ Sloup1955MV3200:45:04,710:10:57,7151
3926Krušinová AndreaLetovice1982Ž600:45:16,070:11:09,0728
40175Širůčková MartinaRehacentrum Letovice1983Ž700:47:21,090:13:14,0927
41144Czókoly JanMoravský kras2001Jři200:47:23,470:13:16,4736
4230Kuchařová TáňaPERUN TEAM BLANSKO1975ŽV1200:47:30,760:13:23,7626
43145Czókoly JanMoravský kras1978MV1800:48:09,240:14:02,2450
44182Buš RomanRájec1965MV2400:48:21,640:14:14,6449
45178Sobotka MartinBrno1976MV1900:48:34,680:14:27,68x
46179Pellová GabrielaBrno1979ŽV1300:48:57,140:14:50,14x
4793Kubíčková LenkaOstrov u Macochy1976ŽV1400:50:19,270:16:12,2725
48180Kučera MichalOstrov u Macochy1992M2000:50:32,460:16:25,4648
4949Šancová MartaŠneci v běhu / Veverská Bítýška1972ŽV1500:53:09,440:19:02,44x
50181Buš JiříRájec-Jestřebí/1994M2100:53:18,080:19:11,0847
51165Kočí HeidiBrno1997Ž800:53:20,940:19:13,94x
52119Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV2500:56:11,420:22:04,4246
53164Kočí AdélaBrno1997Ž900:57:35,180:23:28,18x
549Foltýn Marek1988M2200:59:22,810:25:15,81x
55177Medek JiříČerná Hora1978MV11000:59:57,370:25:50,3745
56166Kočí HanaBrno1971ŽV1601:00:13,580:26:06,58x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:1200 m
20°C   Katerogie: lidový běh8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1137Balážová AnnaBaláž EXTREME - TEAM Frenštát p. R.2009PříD100:04:26,81x
256Rozkošná JarmilaLelekovice1980Ž100:05:56,680:01:29,87x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:1200 m
20°C   Katerogie: starší žákyně/ žáci8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1142Kroupa KryštofAK Blansko Dvorská2005ŽciS100:03:47,6440
246Zouhar TadeášACT leraK Blansko2005ŽciS200:03:51,500:00:03,8636
3104Žampach DavidZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2004ŽciS300:04:00,310:00:12,6733
428Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS100:04:28,300:00:40,6640
5118Daněk ŠtěpánBlansko/Horizont Blansko2004ŽciS400:05:46,980:01:59,3431


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:900 m
20°C   Katerogie: mladší žákyně/ žáci8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
132Křížová ViktorieElite sport Boskovice / Letovice2006ŽkyM100:02:53,6640
247Šafránek JáchymElite Sport Boskovice / Doubravice2007ŽciM100:02:55,660:00:02,0040
36Ellinger DenisASK Blansko2007ŽciM200:03:05,320:00:11,6636
414Jandáková LeonaASK Blansko / Blansko2006ŽkyM200:03:11,540:00:17,8836
545Worbis RadimKotvrdovice / Kotvrdovice2007ŽciM300:03:16,360:00:22,7033
660Mauder DanielZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2007ŽciM400:03:30,340:00:36,6831
7115Danko MartinZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2006ŽciM500:03:38,170:00:44,5130


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:500 m
20°C   Katerogie: přípravka chlapci8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
14Dostál DominikElite Sport Boskovice2009PříCh100:01:41,2340
27Ellinger ŠimonASK Blansko2009PříCh200:01:46,520:00:05,2936
354Rozkošný Jakubbiatlon Blansko2009PříCh300:01:48,110:00:06,8833
465Burget VilémZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříCh400:01:51,920:00:10,6931
522Korgo VojtěchAtletický oddíl Jan Kohut Blansko /...2009PříCh500:01:52,450:00:11,2230
698Tomášek MartinAK Blansko Dvorská2008PříCh600:01:54,050:00:12,8229
788Hrazdíra MartinZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříCh700:01:54,930:00:13,7028
871Sedláček DavidHorní Lhota2008PříCh800:02:03,660:00:22,4327
9133Volf VojtěchZŠ a MŠ Ostrov2009PříCh900:02:03,690:00:22,4626
1082Nezval MiroslavZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008PříCh1000:02:22,320:00:41,0925
1158Škaroupka ŠtěpánZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008PříCh1100:02:29,300:00:48,0724
12169Válek JanZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříCh1200:02:29,690:00:48,4623


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:500 m
20°C   Katerogie: přípravka dívky8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1126Králová EmaAK Blansko Dvorská2008PříD100:01:43,0340
262Zamazalová EliškaASK Blansko2009PříD200:01:44,700:00:01,6736
315Jandáková ZuzanaASK Blansko / Blansko2009PříD300:01:45,590:00:02,5633
425Krejčí BarboraElite sport Boskovice / Boskovice2009PříD400:01:48,670:00:05,6431
5149Koníčková ValerieOstrov u Macochy2008PříD500:01:49,210:00:06,1830
6136Balážová AnnaBaláž EXTREME - TEAM Frenštát p. R.2009PříD600:01:53,780:00:10,75x
766Čechmanová KarolínaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2008PříD700:01:54,800:00:11,7729
817Jurová AnnaElite sport Boskovice / Sulíkov2008PříD800:01:55,780:00:12,7528
935Meluzínová NelaElite Sport Boskovice / Okrouhlá2009PříD900:01:56,420:00:13,3927
10114Husáková JolanaACT lerak Blansko2008PříD1000:01:56,790:00:13,7626
11111Šujanová RozálieAK Blansko Dvorská2009PříD1100:01:57,360:00:14,3325
12153Babičková ŽivaLodní Sporty Brno2008PříD1200:02:15,050:00:32,02x
1384Dvořáčková LauraSloup2009PříD1300:02:18,260:00:35,2324
1481Fousková JarmilaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříD1400:02:40,570:00:57,5423
1596Tanenbergerová KateřinaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2009PříD1500:02:40,570:00:57,5422


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:250 m
20°C   Katerogie: přípravka mladší chlapci8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
1112Kovařík DanielJan Kohut Blansko2010PříMlCh100:00:44,16x
236Musil MatějASK Blansko / Blansko2010PříMlCh200:00:46,080:00:01,92x
3161Kráčalík JakubZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012PříMlCh300:00:46,630:00:02,47x
4124Slávik ViliamZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh400:00:47,500:00:03,34x
567Šmerda JakubKuničky2011PříMlCh500:00:50,510:00:06,35x
673Zouhar MarekZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh600:00:52,590:00:08,43x
7163Koníček VítZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh700:00:53,100:00:08,94x
821Korgo MatoušAtletický oddíl Jan Kohut Blansko /...2011PříMlCh800:00:54,100:00:09,94x
9123Grim MatějZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlCh900:00:54,500:00:10,34x
1070Černý DominikOrel Vyškov2011PříMlCh1000:00:57,610:00:13,45x
11132Volf TomášZŠ a MŠ Ostrov / AK Krasová2011PříMlCh1100:00:58,230:00:14,07x
12121Dvořáček MilanPetrovice2011PříMlCh1200:00:59,390:00:15,23x
1397Hasoň KarelZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlCh1300:00:59,790:00:15,63x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:26.05.2019
Slunečno   Šamalíkova míleTrať:250 m
20°C   Katerogie: přípravka mladší dívky8. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
174Bezdíčková DanielaASK Blansko2010PříMlD100:00:46,43x
261Žáková RebeccaAK Blansko Dvorská2010PříMlD200:00:46,500:00:00,07x
353Veselý JitkaNěmčice2010PříMlD300:00:48,390:00:01,96x
4117Přikrylová AdélaBlansko Jan Kohout2010PříMlD400:00:48,410:00:01,98x
544Tušlová TerezaAK Blansko Dvorská / Blansko2010PříMlD500:00:50,570:00:04,14x
655Rozkošná Erika2011PříMlD600:00:51,500:00:05,07x
7129Czókoly JustýnaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlD700:00:51,510:00:05,08x
848Šafránková AnnaElite Sport Boskovice / Doubravice2010PříMlD800:00:51,510:00:05,08x
9152Babičková LadaAK Blansko Dvorská2011PříMlD900:00:54,010:00:07,58x
105Dostálová SabinaElite Sport Boskovice2011PříMlD1000:00:55,150:00:08,72x
1192Kubíčková MarkétaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2010PříMlD1100:00:55,690:00:09,26x
1290Kubíčková EliškaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlD1200:00:56,730:00:10,30x
1378Zouharová ZuzanaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy / Vilémovice2010PříMlD1300:00:56,770:00:10,34x
1472Sedláčková MartinaAK Dvorska Blansko2012PříMlD1400:00:57,920:00:11,49x
1563Vařejková LadaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlD1500:01:00,110:00:13,68x
16110Rothová DenisaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012PříMlD1600:01:01,230:00:14,80x
1776Fučíková EmaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012PříMlD1700:01:03,050:00:16,62x
1886Hebelková AliceSloup2011PříMlD1800:01:03,380:00:16,95x
1987Nippertová ZoeZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2012PříMlD1900:01:03,990:00:17,56x
2083Nezvalová LucieZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlD2000:01:08,230:00:21,80x
2191Randová TerezaZŠ a MŠ Ostrov u Macochy2011PříMlD2100:01:12,690:00:26,26x
22143Pisarovičová LucieZŠ a MŠ Ostrov2010PříMlD2200:01:15,800:00:29,37x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-20  /  Tisk:27.05.2020
© Malin 2015-20