O kresníB ěžeckáL iga  2019
Veselský pouťový běh Lesempolem

Veselský pouťový běh Lesempolem

3. 6. 2019 Veselice  – Pro všechny kdo si chtějí...

V červnu je tu kvarteto závodů. Nejbližší je Svitava kros.

V červnu je tu kvarteto závodů. Nejbližší je Svitava kros.

28. 5. 2019 Doubravice, Spešov, Veselice, Sloup – Silně závodně...

Květen, nabídne řadu závodů dospělým i dětem.

Květen, nabídne řadu závodů dospělým i dětem.

22. 4. 2019 Boskovice, Černá Hora, Petrovice, Ostrov u Macochy – Květen bude...

Na Velký pátek za velikonočním zajícem. Do Olešnice.

Na Velký pátek za velikonočním zajícem. Do Olešnice.

13. 4. 2019 Olešnice na Moravě – Předvelikonoční Olešnice...

V OBL s vlastními čipy. Poprvé ve Skalici.

V OBL s vlastními čipy. Poprvé ve Skalici.

12. 4. 2019 Mnoho se o tom v minulosti namluvilo a nespočetněkrát jsme si...

  • Veselský pouťový běh Lesempolem

  • V červnu je tu kvarteto závodů. Nejbližší je Svitava kros.

  • Květen, nabídne řadu závodů dospělým i dětem.

  • Na Velký pátek za velikonočním zajícem. Do Olešnice.

  • V OBL s vlastními čipy. Poprvé ve Skalici.

Výsledky závodu:


 Zpět 



Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:9800 m
8°C   Katerogie: muži22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
124Koudelka LukášAK Drnovice/AC Okrouhlá / Olšany1983M100:39:33,0080
216Jančík TomášElite Sport Boskovice / Suchý1972MV1100:40:24,0000:00:51,0076
383Dvořáček JiříElite Sport Max Team Blansko1968MV2100:41:37,0000:02:04,0073
413Huťka JiříBořitov/Brno1991M200:41:44,0000:02:11,0071
556Šperka MartinMinerva Boskovice / Boskovice1970MV1200:41:52,0000:02:19,0070
687Březina JiříBS Bike1972MV1300:43:03,0000:03:30,00x
792Beneš PetrBlansko1987M300:43:42,0000:04:09,0069
854Šmída JanDrahanský sport team / Protivanov1999M400:44:31,0000:04:58,0068
911Grün GustavAC Okrouhlá / Okrouhlá1968MV2200:44:36,0000:05:03,0067
105Buš OndřejRáječko1985M500:44:46,0000:05:13,0066
1119Kalaš RudolfInvalidovna Boskovice1971MV1400:44:58,0000:05:25,0065
1297Sedlák MichalLhota Rapotina1968MV2300:45:02,0000:05:29,0064
1377Sucharda PavelCYCLING BRNO1970MV1500:45:13,0000:05:40,00x
1420Kinc PavelVF Sport Team Černá Hora1974MV1600:45:25,0000:05:52,0063
1512Horský RadekOB Veselice / Vavřinec1978MV1700:45:59,0000:06:26,0062
1650Zemánek MiroslavBořitov / Bořitov1979MV1800:46:57,0000:07:24,0061
17100Senkyr JiříOlešnice1981M600:48:04,0000:08:31,0060
1881Novák PavelSuchdol1985M700:48:56,0000:09:23,0059
1984Bareš JosefBambas Skalice1979MV1900:49:31,0000:09:58,0058
2034Loukota TomášRozbehame Letovice / Letovice1976MV11000:49:55,0000:10:22,0057
2132Landa JaroslavMinerva Boskovice / Boskovice1957MV3100:50:17,0000:10:44,0056
221Adam MartinSloup1977MV11100:50:22,0000:10:49,0055
2378Šamonil PetrRájec - Jestřebí/1962MV2400:51:36,0000:12:03,0054
2491Novák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko1961MV2500:52:00,0000:12:27,0053
2590Šperka OldřichJedovnice1956MV3200:53:01,0000:13:28,0052
2698Bedan PetrSpešov1973MV11200:53:40,0000:14:07,0051
2788Petržela LukášSkalice nad Svitavou1983M800:57:07,0000:17:34,0050
2896Buš RomanRájec1965MV2600:57:50,0000:18:17,0049
2938Medek JiříČerná Hora1978MV11301:02:13,0000:22:40,0048
30148Suchánková ZdenkaBlansko / Blansko1963ŽV2101:02:31,0000:22:58,00-
3185Šebela JiříRelax-Fit team1958MV3301:02:31,0000:22:58,0047
3286Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko1962MV2701:08:20,0000:28:47,0046


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:4800 m
8°C   Katerogie: ženy/ junioři22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
155Šmída MichalAK Olymp Brno / Protivanov2001Jři100:19:39,00x
218Jurová BarboraBlansko1981Ž100:23:59,0000:04:20,0040
329Krušinová AndreaLetovice1982Ž200:24:36,0000:04:57,0036
448Suchánková ZdenkaBlansko / Blansko1963ŽV2100:25:56,0000:06:17,0033
593Farská MichaelaBabinec Boskovice1986Ž300:26:12,0000:06:33,0031
631Kuchařová TáňaBlansko1975ŽV1100:26:21,0000:06:42,0030
782Hromádková PetraBlansko1982Ž400:26:36,0000:06:57,0029
880Grünová IvanaAC Okrouhlá / Okrouhlá1971ŽV1200:26:41,0000:07:02,0028
945Pavlů AndreaŽďárná / Žďárná1979ŽV1300:27:14,0000:07:35,0027
1094Klimešová RenátaBabinec Boskovice1984Ž500:28:06,0000:08:27,0026
1125Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina / Svatá Kateřina1972ŽV1400:29:39,0000:10:00,0025
1299Kotlánová JanaSkalice1986Ž600:29:44,0000:10:05,0024
1395Sedláková TerezaLhota Rapotina1989Ž700:33:14,0000:13:35,0023
1489Kalová RenataFast and Light / Blansko1974ŽV1500:34:11,0000:14:32,0022
1579Kučerová MarkétaBoskovice1977ŽV1600:37:31,0000:17:52,0021


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:1500 m
8°C   Katerogie: starší žáci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
12Berka PavelBlansko2004ŽciS100:05:11,0040
27Dobrovský MichalBiatlon Blansko / Blansko2004ŽciS200:05:12,0000:00:01,0036
335Malits MarekASK Blansko / Blansko2004ŽciS300:05:39,0000:00:28,0033
474Bresser TimothyElite sport Boskovice2005ŽciS400:05:41,0000:00:30,0031
562Daněk ŠtěpánStopa Skalice2004ŽciS500:06:54,0000:01:43,0030
651Skořepa Petrelite boskovice2005ŽciS600:06:57,0000:01:46,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:1200 m
8°C   Katerogie: starší žákyně22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
130Kubinová AdélaElite Sport Boskovice2004ŽkyS100:04:52,0040
260Kubíková SáraBlansko2005ŽkyS200:04:59,0000:00:07,0036
370Tajovská PavlaBiatlon Blansko2004ŽkyS300:05:10,0000:00:18,0033


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:1200 m
8°C   Katerogie: mladší žáci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
140Kyzlink RichardOlešná 80/ASK Blansko2006ŽciM100:04:34,0040
249Worbis RadimKotvrdovice / Kotvrdovice2007ŽciM200:04:36,4500:00:02,4536
39Ellinger DenisASK Blansko2007ŽciM300:04:36,1300:00:02,1333
476Březina DavidBS Bike2006ŽciM400:05:02,0000:00:28,00x
563Klekar MichalSkalice nad Svitavou2007ŽciM500:06:15,0000:01:41,0031


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:700 m
8°C   Katerogie: mladší žákyně22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
14Bezdíčková DominikaASK Blansko / Blansko2006ŽkyM100:02:14,0040
257Křížová ViktorieElite Sport Boskovice2006ŽkyM200:02:17,0000:00:03,0036
353Šamšulová MartinaElite sport Boskovice / Letovice2007ŽkyM300:02:19,0000:00:05,0033
46Dobrovská LucieAsk Blansko / Blansko2006ŽkyM400:02:25,0000:00:11,0031
514Jandáková LeonaASK Blansko / Blansko2006ŽkyM500:02:30,0000:00:16,0030
637Matyášová KateřinaKB Blansko / Blansko2006ŽkyM600:02:34,0000:00:20,0029
721Kniesová LucieASK Blansko / Blansko2007ŽkyM700:02:35,0000:00:21,0028
846Pavlů KateřinaElite Boskovice / Žďárná2006ŽkyM800:02:41,0000:00:27,0027


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:700 m
8°C   Katerogie: přípravka chlapci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
110Ellinger ŠimonASK Blansko2009PříCh100:02:33,0040
236Malits RadekASK Blansko / Blansko2008PříCh200:02:35,0000:00:02,0036
38Dostál DominikElite Sport Boskovice / Boskovice2009PříCh300:02:37,0000:00:04,0033
423Korgo VojtěchAtletický oddíl Jan Kohut Blansko /...2009PříCh400:02:56,0000:00:23,0031
561Klekar MartinSkalice nad Svitavou2009PříCh500:03:17,0000:00:44,0030
665Slavík AntonínStopa Skalice2009PříCh600:04:18,0000:01:45,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:500 m
8°C   Katerogie: přípravka dívky22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
158Zamazalová EliškaASK Blansko2009PříD100:01:48,0040
239Meluzínová NelaElite Sport Boskovice / Okrouhlá2009PříD200:01:49,4500:00:01,4536
326Krejčí BarboraElite Sport Boskovice / Boskovice2009PříD300:01:49,5100:00:01,5133
415Jandáková ZuzanaASK Blansko / Blansko2009PříD400:01:49,9900:00:01,9931
517Jurová AnnaElite sport / Boskovice2008PříD500:01:51,0000:00:03,0030
641Kyzlinková NoraASK Blansko2009PříD600:02:08,0000:00:20,0029


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:400 m
8°C   Katerogie: mladší chlapci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
159Čech RadimDDM / Blansko2011MlCh100:01:31,00x
275Kovařík Daniel2010MlCh200:01:35,0000:00:04,00x
352Řehák ŠimonEllite Boskovice / Boskovice2010MlCh300:01:37,0000:00:06,00x
442Musil MatějASK Blansko / Blansko2010MlCh400:01:40,0000:00:09,00x
522Korgo MatoušAtletický klub Jan Kohut Blansko / T...2011MlCh500:01:49,0000:00:18,00x
667Šustáček MirekElite Sport Boskovice2010MlCh600:01:54,0000:00:23,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:300 m
8°C   Katerogie: mladší dívky22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
13Bezdíčková DanielaASK Blansko / Blansko2010MlD100:00:58,00x
247Skořepová Sofieelite boskovice2011MlD200:01:02,0000:00:04,00x
344Okáčová AnnaASK / Blansko2010MlD300:01:12,0000:00:14,00x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:100 m
8°C   Katerogie: nejmladší chlapci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
168Bareš JosefBoskovice2012NejCh1x
2122Kotlan MaxmiliánSkalice nad Svitavou2012NejCh2x
371Bruža PavelStopa Skalice2014NejCh3x
4121Kotlan NikolasSkalice nad Svitavou2014NejCh4x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:100 m
8°C   Katerogie: nejmladší dívky22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
166Krenželoková EvaElite Sport Boskovice2012NejD1x
269Barešová JasnaBoskovice2014NejD2x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:100 m
8°C   Katerogie: prťata chlapci22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
173Fiala VojtěchBoskovice2015PrCh1x
272Bruža MiroslavStopa Skalice2016PrCh2x


Zpět na výběr
oficiální  OBLDatum:13.04.2019
Zataženo   Skalická desítkaTrať:100 m
8°C   Katerogie: prťata dívky22. ročník
PořadíStart.ČísloPříjmení, jménoOddíl/městoRočníkKategoriePořadí kategorieČasZtrátaBody OBL
164Bohatcová BuhunkaSkalice2015PrD1x
www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:18.06.2019
© Malin 2015-19