O kresníB ěžeckáL iga  2019
Slavnostní vyhlášení OBL přivítá Spešov

Slavnostní vyhlášení OBL přivítá Spešov

31. 12. 2018 Spešov – Je doběháno, dobojováno,...

Krocany z Petrovic vezou Vévodová a Kotyza

Krocany z Petrovic vezou Vévodová a Kotyza

28. 12. 2018 Petrovice – Mlhavé a chladné čtvrteční dopoledne...

Děcka pozor! Hraběnčino běhání naruby.

Děcka pozor! Hraběnčino běhání naruby.

15. 12. 2018 Petrovice – Byť už jsem o posledním závodě...

Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

19. 11. 2018 Okrouhlá, Petrovice – Je to až neuvěřitelné jak ten...

GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

V tomhle běhu však nejde pouze o stupně vítězů a rekordy, ale je to test...

  • Slavnostní vyhlášení OBL přivítá Spešov

  • Krocany z Petrovic vezou Vévodová a Kotyza

  • Děcka pozor! Hraběnčino běhání naruby.

  • Mikulášská Okrouhlá a Hraběnčiny Petrovice zvou do finále OBL

  • GRENA BĚH – dvacátý ročník běhu do vrchu

Závody 2017

TERMÍNOVKA 2017 ke stažení (jpg) PROPOZICE 2017 + PARTNEŘI OBL ke stažení (jpg)   ŽÁKOVSKÁ LIGA Tajovský reality

Č. DATUM MÍSTO DÉLKA NÁZEV START PROFIL PROPOZICE VÝSLEDKY FOTKY
1. so 11.2. Rájec-Jestřebí 9,6 km Rájecká desítka 2. roč. - pokračovatel Ráječkovské desítky 11.15   PDF PDF PDF ZDE
2. so 1.4. Hořice 8 km Hořická osmička 11. roč. 10.30 PDF PDF PDF ZDE
3. so 8.4. Skalice nad Svitavou 9,8 km Skalická desítka 20. roč. 14.30 PDF PDF PDF
4. pá 21.4. Blansko 5 km Jarní pětka na dráze 32. roč. 17.00 PDF PDF ZDE
5. po 1.5. Boskovice 12,5 km Boskovické běhy 8. roč. 15.20   PDF PDF ZDE
6. po 8.5. Černá Hora 9,2 km Běh Černou Horou 59. roč. 11.45 PDF PDF PDF ZDE
7. út 16.5. Horní Lhota - Hraběnka 5,7 km Hraběnka Cup 18. roč. 17.30 JPG PDF PDF  
8. út 23.5. Skalní mlýn – Macocha 4,7 km Hraběnka Cup 18. roč. 17.30 PDF PDF PDF
9. ne 28.5. Ostrov u Macochy 10 km Šamalíkova míle 6. roč. 16.00 PDF PDF PDF ZDE
10. út 30.5. Ráječko Nová - Hraběnka 6,7 km Hraběnka Cup 18. roč. 17.30 JPG PDF PDF ZDE
11. so 3.6. Doubravice nad Svitavou 8,5 km Svitava kros o putovní pohár mikroregionu Svitava 9. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE
12. so 10.6. Veselice 10 km Lesempolem 4. roč. 11.00 JPG PDF PDF ZDE
13. so 17.6. Spešov 8,5 km Spešovský kros okolo Jedle 3. roč. 10.00 WEB PDF PDF ZDE
14. ne 25.6. Sloup 11,5 km Sloupský lesní běh 36. roč. 10.00 PDF PDF PDF ZDE
15. út 4.7. Blansko - Lomnice 43 km MUM, 3. Blanenská etapa 25. roč. 14.00 JPG PDF PDF ZDE
16. so 8.7. Skalní mlýn 10 km Desítka Moravským krasem 5. roč. 18.00 PDF PDF PDF ZDE
17. so 15.7. Nemojany 9 km Nemojská devítka 10. roč. 10.00 PDF PDF PDF ZDE
18. so 26.8. Vísky 9,05 km
Vísecká destítka 12. roč. 15.00 PDF PDF PDF
19. so 26.8. Blansko 21,1 km
Půlmaraton Moravským krasem 22. roč. 16.00 PDF PDF PDF
20. út 5.9. Ráječko Nová - Hraběnka 6,7 km Hraběnka Cup 18. roč. 17.30 PDF PDF PDF
21. so 9.9. Blansko 10 km Blanenská desítka 4. roč. 15.00 PDF PDF ZDE
22. út 12.9. Skalní mlýn - Macocha 4,7 km Hraběnka Cup 18. roč. 17.30 PDF PDF PDF ZDE
23. so 16.9. Sloup 12,2 km Běh Moravským krasem 53. roč. 15.00 PDF PDF PDF ZDE
24. út 19.9. Horní Lhota - Hraběnka 5,7 km Hraběnka Cup 18. roč. 17.30 JPG PDF PDF ZDE
25. pá 22.9. Blansko 10 km Podzimní desítka na dráze 32. roč. 16.30   PDF PDF
26. so 30. 9. Kunštát 10 km Kunštátská desítka 8. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE
27. ne 8.10. Rudice 12 km Běh kolem Klostermannovy studánky 9. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE
28. so 21.10. Hořice 8 km Hořická rokle 10. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE
29. so 11.11. Jedovnice 10,9 km Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka, 21. roč. 14.30 PDF PDF PDF ZDE
30. so 2.12. Okrouhlá 8,6 km Mikulášský běh Okrouhlá 9. roč. 11.15 PDF PDF PDF ZDE
31. st 27.12. Petrovice 5,2 km Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy 23. roč. 11.00 PDF PDF PDF ZDE


www.oblblansko.cz  /  obl@oblblansko.cz  /   © Malin 2015-19  /  Tisk:20.01.2019
© Malin 2015-19